اخبار بخش جهاناخبار سينماي جهان

بازسازی فیلم کلاسیک «مردان و عروسک ها»

کمپانی ترای‌استار پیکچرز حقوق بازسازی فیلم «مردان و عروسک ها» با شرکت مارلون براندو، جین سیمونز و فرانک سیناترا به کارگردانی و نویسندگی جوزف ال. منکیه ویچ محصول ۱۹۵۵ را خریداری کرده است.

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، کمپانی ترای‌استار پیکچرز حقوق بازسازی داستان های کوتاه دیمون رانیون را با نام «مردان و عروسک ها» که درباره گروه های گانگستر است، خریداری کرده است. این کمپانی حقوق مربوط به نمایش موزیکال این اثر و نیز بازسازی نسخه سینمایی سال ۱۹۵۵ محصول کمپانی گلدوین به همین نام را خریده است.

نسخه اصلی سینمایی فیلم «مردان و عروسک ها» با شرکت مارلون براندو، جین سیمونز، فرانک سیناترا و ویوین بلین به کارگردانی و نویسندگی جوزف ال. منکیه ویچ محصول ۱۹۵۵ است.

در سال های اخیر فیلم های موزیکال حضور نیرومندی در گیشه های سینما داشته اند. از جمله آثار اقتباسی موزیکال موفق این سال ها می توان به فیلم های «اسپری مو»، «شیکاگو» و «بینوایان» و آثار غیراقتباسی موزیکالی چون «بزرگترین شومن» و «لالا لند» اشاره کرد.

بازسازی موزیکال «مردان و عروسک ها» درحالی رخ می دهد که این اثر شامل چندین ترانه ماندگار از جمله ترانه «اگه من یه زنگوله بودم» و «یه بانوی خوشبخت بشی» است.

نمایش «مردان و عروسک ها» نخستین بار در سال ۱۹۵۰ در برادوی روی صحنه رفت. اجرای این نمایش سه سال به طول انجامید و مفتخر به دریافت پنج جایزه تونی از جمله بهترین تئاتر موزیکال شد. این نمایش سال ۱۹۹۲ دوباره اجرایی موفق با حضور ناتان لین روی صحنه داشت.

جان گلدوین و مارک توبروف قرار است این اقتباس جدید را برای ترای‌استار تهیه کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پلاتو نیوز

پلاتو نیوز مرجع کامل اخبار و حواشی ایران و جهان برای علاقه مندان به سینما و تئاتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال پلاتو نیوز Pelato News

اخبار و حواشی سینما و تئاتر ایران و جهان

عضویت بستن